להזמין גרר זה חשוב אבל ממי כדי כיום?

גרר הוא לא עוד סתם מקצוע , חשיבותו ענקית במיוחד אם הרכב שלכם תקוע בכביש, חשוב להזמין גרר שיספק מענה במהירות גבוה.

 

תזמין גרר

 

תזמין גרר כי זה חשוב , שירותי גרירה מגיעים מיידית ,יש לבדוק שהנהג בדרך .תעשיית הרכב מתרחבת לאט את אוצר המילים שלה. במשך עשרות שנות שירות לקוחות היו רגילים לברכות כגון "כן, יא רוצה?" או הסברים כגון מעמיק אבחון כ" זה כל הסט! " התעשייה היא ללמוד שהוא לא יכול להתחמק מזה "מנטליות המוסך של ג'ו" של שירות. מה למדה התעשייה הוא לארוז את אוצר המילים שלה עם ערך – אמיתי או מפוברק.

רוב מתקני השירות לקבל את תיאור התיקון מהטכנאי. התיאור של טכנאי טיפוסי של תיקון הוא די קצר. הוא יכול לכתוב: "שמן השתנה". אם אחד הוא בר מזל, הוא יכול להוסיף, "ולסנן" מדי. לשינוי שמן זה עשוי להיות מספיק טוב כדי להצדיק את תיאור מנוי גרר בארהב אולי עולה? $ 24.45.

עם זאת, מה אם יש בעיה רצינית אבחון כגון מכונית לא עוברת הילוכים כמו שצריך? מה אם הטכנאי קובע את הרכב צריך שידור חדש ל$ 1230. תיאורו נאמר: "הוחלף טרנס," לעצום $ 3210 אינו מצדיקים את ההוצאות – זה לא מראה את הערך.

כדי להיות בטוח, רוב החנויות עדיין לתרגל תיאור מקוצר; עם זאת, חדים יותר
אלה גילו את הערך של שיחת . הדיבורים הוא ז'רגון טכני משמש לעיטור
תיקון או תיאור שירות לנפח את המחיר.

גרר 24\7

יש דבר כזה שירותי גרר 24 שעות ביממה, אם נתקעתם ב 4 בבוקר זה לא סוף העולם, חשוב להזמין גרר גם בשעה זו.

הדיבורים הוא מוצדקים, כמו המכוניות של היום הן מאוד טכניות. הנה תיאור שמופעים
הערך לאבחון בשידור והחלפה:

תלונת לקוחות: רכב מהסס באופן עקבי כאשר הסטה בין הראשון ו
הילוכים שני.

סיבה / תיאור: (הערות טכנאי)

שלב ראשון: הכביש נבדק רכב. גרר פועל לטובתינו .תיעוד קילומטראז 5 קילומטרים: . אישר את דאגתו של הלקוח. הרכב לא עובר כראוי בין ההילוכים הראשונים והשני. ביקורות שנערכו בסיסיות וחזותיות: אין סימנים של נזק חיצוני, העברת נוזל נקייה ומלאות, תנאים חיצוניים רגילים.

שלב שני: הגדר את ציוד אבחון ותזמינו גרר שהוא מותג , וביצע סריקה לאבחון מלאה. מקור:
קודים מרובים שידור אשמה "- תקלה משמרת סולנואיד,  תקלה חיווי פרק,  שגיאת ממיר מומנט,  אשמת מודול בקרת שידור.

שלב שלישי: להנחיות יצרן, החל בדיקות אבחון לאיתור שגיאה. פינה את כל קודי הצרות, שידור , נקודות משמרת, ורכב כביש נבדק. 4 קילומטרים תיעוד קילומטראז: . אין שינוי בהסטת דאגה. רכב ייסרק מחדש, כל הקודים חזרו.

שלב רביעי: בדיקות המשך למדריכי מפעל: הוסר כל חלקים הדרושים וחומרה ב
להזמין מחבת שידור נמוכה יותר של בדיקת גוף שסתום. גוף שסתום בשלמות, אבל מצא חלקיקי מתכת בתחתית מחבת השידור.

מחשבון הזמנת גרר

ישנם מחשבונים שמחשבים את עלות גרר באזורים שונים בארץ לפי ק"מ.

שלב החמישי: הערכת אבחון המשך, גוף שסתום הוסר לבדוק. גרירה שגריר מערכות נמצא סיכת התמך פגומה בגוף שסתום העליון את. אשמת העברת הפנימית גדולה חשוד.

שלב שישי: פירוק שידור ושידור ומצא מספר רב של שבורים / או שבר
רכיבים.

המלצת טכנאי: רכב צריך שידור חדש או נבנה מחדש. (אומדן עם
חלקים והפסקת עבודה מצורף למטה)

אני לא אמשיך עם קווי המתאר חלקים ועבודה מלאים, אבל הרעיון כאן הוא שהתיאור הזה (שהיה ממשיך בהליך הסרה והחלפה בפועל צעד-אחר-צעד של העברת) מציג את הערך. במילים אחרות, אתה תהיה לעזוב את מתקן השירות עם תיעוד יותר מפסקה, אשר במובנים רבים הוא מנחם – יש לך את מה ששלמת עבור.

הנה טוויסט, התיאור מפורט לעיל היה בדיה מוחלטת. זה היה הונאה "חיים אמיתיים" תיקון מכונית. בעוד הרכב עשה לי בעיה השידור, זה היה קבוע עם ההחלפה של מודול שליטה חדש וכיול. תיקון מסוים זה עולה כ 900$, חלקים, מס, עבודה, גרר גרירה ואבחון.

עם כישורי אוצר המילים החדשים של התעשייה, קצת דיבורים פותחים לרווחה את הדלת להונאות מחיר-ניקור 1222 $ של.

זה לא אומר שכל מתקן לוקח את זה לקיצוניות שתוארה לעיל. עם זאת, על ידי למידה כיצד לבטא את עצמו, את התעשייה למדה לגבות יותר באופן משמעותי במחירים לתקן את המכונית מבלי לעשות יותר עבודה.

המכונית שלך שירתה אותך בנאמנות במשך שנים רבות. גרירת רכב זה לקח אמין אתה והשותף שלך וילדיך לעבודה, בית ספר ובחגים, ברוח ובשלג, גשם ושמש,חשוב שיש אמונה , מקום נהדר לכל אחד. מבלי להתלונן או פירוק פעם – אפילו כשאתה כבר מילא אותו בזבל ולקח אותו למזבלה המקומית . בתמורה לאלפים רבים של קילומטרים של אמינות, היה לך את זה בדק, שירות נבדק באופן קבוע, כל הזמן היא תדלקה, משומנת ולהשקות, ומדי פעם התייחסה אליו לאוויר מטהר בניחוח אורן חדש. אפילו ששטפת באהבה ומרקתי אותה. זה הפך לחלק מהמשפחה; כמו חבר מהימן שתמיד היה שם בשבילך.

אבל בחודשים האחרונים, זה כבר הופך להיות ברור כי קילומטראז 'הגבוה גובים את מחירו. הרכב שלך החל צפצופים וחריקות, וצריך קצת משדל לפני שיקבל הולך בבקרים קרים. באי-רצון, שהחלטת שהמכונית ארוך הסבל שלך מתקרבת לסוף חייו. שירותי גרר בגבעתיים ואתה כבר התאהבת קרייזלר החדש ספורטיבי שיהיה מושלם בשבילך והשותף שלך, עכשיו שהילדים עזבו את הבית. אז איך אתה יכול להיפטר נאמן ישן באופן אוהד, ידידותית לסביבה – ללא החיים שלה שהסתיימו בביזיון, במכונית מגרסה?

אם זה קרייזלר, או רכב מיצרן ידידותי לסביבה אחרת, הבעיה נפתרת בקלות. מאז 3 מרס 2005, האיחוד האירופי -הוראה  / הנוגע לקבלה חזרה של כלי רכב של סוף החיים מוסך נייד יושמה בבריטניה, באמצעות חקיקת רכב סוף-החיים ולתנאים הרלוונטיים שלה.

לא כל רכב גרר מתאים לצרכים שלך, התאם את הגרר שאתה מזמין בהתאם למכונית \ אופנוע שלך

במסגרת חקיקה זו, רכב נוסע עם מקסימום של תשעה מושבים, או רכב מסחרי שמשקל מקסימאלי של 3.5 טון, שנרשם לאחר 1 ביולי 2002, ניתן להחזיר לייקחו בחזרה ללא תשלום של תשלום, ובלבד שזה עומד בקריטריונים הבאים:

– כל המרכיבים משמעותיים, כגון מנוע, שלדה, הריון ולידה, ממיר קטליטי או יחידת בקרה אלקטרונית נמצאים ברכב

– אין פסולת ברכב

– הרכב או היה רשום במדינת חברה באיחוד האירופי לתקופת מינימום של חודש אחד

– מסמכי רישום הרכב מוגשים עם הרכב

על מנת להשיג לרשות כלי רכב של סוף החיים פשוט, גרר ידידותי לסביבה, קרייזלר מחזיק ברשת ארצית של תחנות לקחת בחזרה. אלה ייקחו בחזרה קרייזלר להשתמש ללא תשלום, ולספק תעודה של הרס. זו מאשרת כי הרכב היה מסולק כראוי של, ומאפשרת לבעל לבטל את רישום לזה באופן חוקי. תעודה של הרס יכולה שתינתן רק על ידי מתקן טיפול רכב מוסמך; נקודת קבלה מוסמכת ומורשה; או תחנה לקחת בחזרה-אושר יצרן.

אז מה קורה אחרי תחנת קרייזלר לקחת בחזרה מקבלת רכב לסילוק סוף החיים? ראשית, הוא מזוהם דה-פי דרישות חוק, אשר יבטיחו שכל נוזלי ההפעלה של הרכב. יש פקקים בתל אביב ? תזמינו גרר בתל אביב מהר אם אתם תקועים! (לדוגמא שמן, נוזל בלמים) יוסרו וממוחזרים. בהמשך לכך החלקים לשימוש חוזר וחומרי ההשבה מפורקים. חומרי ההשבה כגון זכוכית, צמיגים, וחלקי פלסטיק גדולים, וכו 'מוזנים למערכות מחזור נפרדות. ההריון והלידה שנותרה מגורר, מופרדת בקטגוריות שונות, ככל האפשר, האכיל בחזרה למחזור הכלכלי. זה נראה כמו בימים של גרוטאות חצרות מלאות בערימות מחלידות של כלי רכב ישנים ממוספרים!

המחשבה על קניית יד / חלקי רכב משומשים שני יכולה להיות אחד מרתיע. איזה חלק זה אני צריך? מי אני קונה מ? האם הם יכולים לסמוך? העצה הבאה אמורה לעזור לך בדרך שלך להשגת המכונית שלך בחזרה על הכביש באותה קלות, במחיר זול ובטוח ככל האפשר.

לעשות את שיעורי הבית שלך

ודא שאתה יודע בדיוק מה חלק /  אתה צריך כולל מספרי חלק במידת האפשר. ודא שיש לך את כל הפרטים של הרכב שלך, כמו גם את והדגם תצטרך השנה של רישום רכב במשרד התחבורה, נפח המנוע וכל מידע אחר הנוגע לחלק שאתה מחפש.

האם כדאי לקנות יד שנייה?

לא צריכים לרכוש חלקים רבים רפידות בלם יד שנייה, להבי מגבים, מסבי מנוע ואטמים לדוגמא. אלה הם בדרך כלל חלקים שלובשים עם שימוש ולכן חלקי יד שנייה עשויים להיות כ'משמשים 'כחלקים אתה מחליף. לשקול אם כדאי לך להשתמש בחלפים משומשים (כמו חדש) או אכן חלקים חדשים במקום.

לחנות בצד ולהזמין גרירה 24 שעות

זה תמיד הגיוני לקבל ציטוט אחד או יותר שהמחירים יהיו שונים בהתאם לגיל ולמצבו של הרכב התורם. אל תשכחו להשתמש בשירותי מיקום חלקים, גרר תמיד מגיע בזמן .בדיוק כמו אתרי השוואת מחירים הם יחפשו מאות ספקים לקבלת הצעות מחיר תחרותיים עליך מטעם, לוודא עם זאת, כי אתה לחקור את החברה מראש כדי לוודא שהם בעלי מוניטין ושהם מציעים לך סיוע ובחזרה עד צריך משהו משתבש.  בע"מ היא דוגמא טובה לחברה כזו. חלק מחברות אלה גם מיקום יהיה מסוגל מקור חלקים חדשים ומחודשים.

לשאול שאלות

מה שחשוב לזכור הוא שהם המומחים, גר בהוד השרון ? גרר בהוד השרון לשירותך ,לשאול בעצתם. לפני הפרידה עם הכסף שלך לשאול את המוכר לבדוק פעמי המספר / קוד חלקו נגדך. מסוים אתה קונה מנוע לשאול אותו לקוד המנוע, אם עשית את שיעורי הבית שלך אתה יודע שלך.

יודע שאתה קונה – תזמין גם גרר

ודא שאתה לוקח את שם חברה, הכתובת ומספר טלפון של מי שאתה קונה מ. זה יקל לחזור אליהם אם יש לך בעיות או אכן צריכים חלקים נוספים. רבים מציע שיעורים מופחתים עבור לקוחות חוזרים /

מחיר זה לא הכל

כאשר לחלקי רכישת יד שנייה תמיד לשקול את משך הערבות שמוצע, תיבת הילוכים עם ערבות 6 או 12 חודשים עשויים להיות יותר מושך מאשר אחד עם 30 ימים.

לשלם באמצעות כרטיס אשראי

כמו בכל המוצרים, אם אתם רוכשים באמצעות הזמנה בדואר זה תמיד רצוי לבצע את התשלום באמצעות כרטיס אשראי . חברת הכרטיסים תמיד יכולה להתערב ולהשיב את הכסף שלך במקרה של בעיה נובעת.

חשוב להזמין גרר בתל אביב או בכל עיר אחרת

גרר במרכז חשוב לא פחות מגרר בצפון , מומלץ תמיד לבדוק חלקים של גרירה, במיוחד גוף פנלים, אורות וכו ', כאשר השליח מספק אותם ולפני החתימה עליהם (כדי לוודא שהם נכונים,, צבע נכון נזק חופשי וכו'). בעת החתימה לקחת משלוח של מוצרים שגם הם גרירת מכוניות בדרך כלל חתימה שקיבלת אותם במצב טוב. כישלון לעשות זאת עלולה לגרום לערבות שלך שנפסל.

אתר שמספק גרר 24 שעות ביממה הוא www.grarauto.co.il

גרר הוא חלק חשוב בחיינו

רוב הערבויות להתחיל מהיום שתקבל את הסחורה, ולכן לוודא שהם מותקנים מייד כדי למנוע הולם המוצרים, מציאת הם לא שימוש, ולאחר מכן מימוש הערבות פגה.